КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

03.04.2019 / 10:39

«Київоблгаз Збут» інформує своїх клієнтів про розподіл платежів за газ

У рахунках за газ, які клієнти "Київоблгаз Збуту" отримали в березні, вказана нова, додаткова інформація про те, як розподіляються платежі за газ.

Споживачі газу Київської області отримали доступні і прозорі дані про використання їх коштів, сплачених за газ.

Майже 90% платежів за газ, які провели клієнти «Київоблгаз Збуту» з побутового сектора, надходить на рахунки державних компаній групи "Нафтогаз" - оптовому постачальнику НАК "Нафтогаз України" і АТ "Укртрансгаз" за послугу транспортування газу магістральними мережами. З решти коштів лише 2,19%, а це приблизно 19 коп. з куб. м реалізованого населенню газу, йде на рахунок газопостачальної компанії ТОВ "Київоблгаз Збут».

«Починаючи з 2015 року 4 рази було підняття ціни на газ. Але, незважаючи на подорожчання газу, держава не переглянула тарифи для компаній, які безпосередньо контактують з споживачем та надають послуги починаючи від консультацій і виставлення рахунків і закінчуючи технічним обслуговуванням мереж», - повідомив директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков.

У новому форматі платіжок за газ міститься не тільки дані про вартість спожитого газу, а й інша корисна інформація про особовий рахунок споживача. Зокрема, обсяг спожитого газу в енергетичних одиницях і довідку про сервіси для дистанційної взаємодії з фахівцями компанії.