КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

05.07.2017 / 01:27

«Київоблгаз Збут» повернув до бюджету майже 200 млн грн субсидій, що не використали клієнти компанії

ТОВ «Київоблгаз Збут» зробив перерахунок субсидій для 77 тисяч клієнтів, внаслідок чого до державного бюджету було повернено 197 млн. гривень невикористаних субсидій за газ. В той же час борг держбюджету перед компанією становить 1 871.7 млн грн.

Субсидія

Субсидія
ФОТО: 104.ua

Кабінет Міністрів України зобов’язав постачальників газу зі спеціальними обов’язками здійснити перерахунок невикористаної державної допомоги отримувачам субсидій за минулий опалювальний сезон. Зроблений ТОВ «Київоблгаз Збут» перерахунок торкнувся 77 тис споживачів-субсидіантів, залишок невикористаних субсидій яких було повернено до державного бюджету.
 
В цьому році частина невикористанної суми субсидій в еквіваленті до 100 куб. м. природного газу (станом на 1 травня 2017 р.) не залишається на рахунку споживача, а перераховується органами державної соціальної допомоги на його особовий рахунок в банку або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».  Списки таких субсидіантів із зазначенням суми невикористаних субсидій ТОВ «Київоблгаз Збут» передав управлінню соціального захисту населення в паперовому та в електронному вигляді, як вимагалось, до 1 червня.
Всю іншу інформації щодо таких перерахунків споживачів можуть дізнатись виключно в місцевих управління з питань соціального захисту населення.
 
Але ще майже 55 тисяч субсидіантів Київської області за підсумками опалювального сезону накопичили заборгованість за газ. «Для того, щоб надалі отримувати паливо в безперебійному режимі, таким споживачам необхідно у термін вказаний в платіжці – оплатити заборгованість», - зазначив директор «Київоблгаз Збуту» Денис Смоляков.