КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

18.03.2019 / 13:31

Київоблгаз Збут: рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії і підлягають оплаті в повному обсязі

З 1 березня вступила в силу система монетизації житлово-комунальних субсидій. Клієнти «Київоблгаз Збуту», яким призначено державну допомогу для оплати спожитого газу, отримують її грошима у відділеннях "Укрпошти" та "Ощадбанку". А пенсіонери - через Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

У зв'язку з цим «Київоблгаз Збут» не враховує субсидії в рахунках за спожитий газ у лютому. Тому клієнтам компанії необхідно самостійно сплачувати весь обсяг споживання, використовуючи для цього отримані кошти державної допомоги.

 «Ми підтримуємо монетизацію субсидій, як крок, необхідний для демонополізації і створення повноцінного ринку газу в секторі побутових споживачів. Єдиний ризик - через терміни введення нової системи, адже виникає небезпека несплати рахунків. Може утворитися ситуація, коли споживачі стануть оплачувати тільки частину від повної суми, не використовуючи для цього отриману на руки субсидію, що призведе до зростання заборгованості» - говорить директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков.

Сплачувати за спожитий газ необхідно до 10-го числа місяця, якщо оплата за абонентськими книжками. І протягом 5-ти днів з моменту отримання рахунку за газ.

Зараз для споживачів природного газу Київської області представлені платіжні системи: iPay.ua, Portmone.сom, EasyPay.ua, Ощад 24, Masterpass, Приват 24. Розмір комісії при проведенні платежу визначається виключно платіжною системою і не залежить від газопостачальної компанії.

Також, швидко можна оплатити рахунки за газ за допомогою «Особистого кабінету» на сайті 104.ua, паблік аккаунту 7104ua в Viber, в касах банків, відділень «Укрпошти» або через термінали самообслуговування.

Всю інформацію про субсидії можна отримати в Головних управліннях соціального захисту населення. Зі свого боку, ПАТ «Київоблгаз» і ТОВ «Київоблгаз Збут» консультує клієнтів за обсягами фактичного споживання газу, оплати та заборгованості.

ТОВ «Київоблгаз Збут» постачає природний газ 860 тис. побутових споживачів.