КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

20.10.2017 / 16:20

Клієнти ТОВ «Київоблгаз Збут» майже на третину збільшили використання онлайн платежів за газ

Минулого місяця майже 18 тисяч споживачів природного газу Київської області зекономили свій час та кошти, скориставшись можливістю оплатити за газ через інтернет. За рік кількість оплат онлайн зросла майже на 28 %.

Оплатити за газ, передати показання лічильника, дізнатися баланс рахунку можно не виходячи з дому

Оплатити за газ, передати показання лічильника, дізнатися баланс рахунку можно не виходячи з дому

Тенденція переходу на онлайн оплати є результатом системної роботи ТОВ «Київоблгаз Збут», адже компанія постійно працює над запровадженням різних способів розрахунку за газ, які б економили час та кошти споживачів. Так, маючи доступ до інтернету та банківську картку, можна в будь-який час та з будь-якого місця оплатити послуги з газопостачання. Так минулого місяця споживачі скористались зручним для себе платіжним сервіс, серед яких Portmone.com, EasyPay та Ipay.
 
«Дистанційні форми оплати впроваджуються для того, щоб спростити і зробити якомога більш зручною для клієнтів процедуру оплати за газ, - коментує директор ТОВ "Київоблгаз Збут" Денис Смоляков, - Ми продовжуємо працювати над тим, щоб розрахунок за послуги був простим та зрозумілим для споживача».
 
Оплата за газ за допомогою платіжних сервісів стане в нагоді, якщо клієнт не має бажання стояти в довгих чергах у відділеннях банку, перебуває закордоном або просто цінує власний час, адже оплата за газ через інтернет є швидкою і безпечною і займає лічені хвилини. Окрім цього, сервіси дозволяють зберегти шаблон платежу, зберегти картку для розрахунку або користуватись електронним гаманцем. Оплата комунальних послуг онлайн здійснюється будь-якими платіжними картами Visa і MasterCard. Про наявність та розмір комісії платіжний сервіс інформує клієнта до здійснення транзакції. Після успішної оплати на екрані буде відображена квитанція, при бажанні її можна роздрукувати, зберегти або переслати на вказану адресу електронної пошти.
 
Також «Київоблгаз Збут» нагадує споживачам про існуючу можливість реєстрації у Особистому кабінеті на сайті 104.ua. За допомогою даного сервісу можна не тільки сплатити за газ онлайн, але й дізнатися стан особового рахунку, переглянути історію платежів та нарахування по субсидії, отримати письмову консультацію або замовити функцію зворотнього дзвінка.
 
Загалом є кілька способів оплати за газ, кожний може обрати зручний для себе:
 

  • в Особистому кабінеті
  • через систему інтернет-платежів com
  • сервіс онлайн платежів ua
  • за допомогою Інтернет-послуги «Приват 24»
  • у відділенні «Укрпошти»
  • через відділення будь-якого банку.