КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

03.10.2017 / 16:11

Клієнти ТОВ «Київоблгаз Збут» протягом року майже вдвічі збільшили борги

Борг споживачів природного газу Київської області на сьогодні складає 1,2 мільярда гривень. Це вдвічі більше ніж минулого року.

Напередодні опалювального сезону мешканці Київської області накопичили борг у понад 1,2 мільярда гривень. У разі непогашення заборгованості ТОВ «Київоблгаз Збут» буде вимушене звернутись до оператора газорозподільної системи щодо припинення цим споживачам постачання газу.
 
«Ми робимо всі можливі від нас кроки, аби не допустити відключення клієнта від газопостачання за борги. Від моменту попередження до власне відключення проходить достатньо часу аби вирішити проблему – сплатити кошти або звернутися до компанії із заявою на реструктуризацію боргу, тобто можливості погашення його частинами», - повідомив директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков.
 
Як раніш повідомляв «Київоблгаз Збут», окрім боргу населення, є ще  борг держбюджету перед компанією по субсидіям та пільгам за газ, які держава надала споживачам. Станом на вересень 2017 року бюджетна заборгованість складала майже 1,6  млрд грн.
 
Борговими «рекордсменами» в Київській області на разі є Києво-Святошинський та Броварський райони, на які припадає половина загального боргу області.
 
Щоб зупинити зростання боргу, малозабезпечені сім’ї мають змогу оформити субсидію. Для призначення субсидії потрібно звернутися в управління праці та соціального захисту населення до відділу соціальних допомог за місцем проживання.
 
Оплатити послуги постачання газу споживачі можуть зручним для себе способом: