КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

01.09.2017 / 09:09

Контакт-центр «Київоблгаз Збуту» обслугував понад 865 тисяч звернень споживачів газу Київщини

З початку року клієнти ТОВ «Київоблгаз Збут» скористались послугами Контакт-центру понад 865 тисяч разів. Основні питання споживачів стосувались оплати за газ та субсидій, а також роз’яснень по рахункам за газ.

Контакт-центр

Контакт-центр
ФОТО: 104.ua

Для споживачів природного газу Київської області сьогодні доступні кілька способів комунікації з газовою компанією, які економлять час клієнта та дозволяють отримати дистанційне обслуговування без відвідування офісів компанії. Найпопулярнішим сервісом, на який припадає майже 90% звернень, залишаються дзвінки до Контакт-центру. Завдяки цієї послузі споживачі мають змогу негайно отримати консультацію від фахівців стосовно стану свого особового рахунку, роз’яснення по квитанції, звірити оплати тощо. Окрім цього для клієнтів доступна цілодобова інформаційна довідка Контакт-центру із загальних газових питань.
 
Додатково для клієнтів функціонує та постійно вдосконалюється за опціями багатофункціональний сервіс – Особистий кабінет, який дозволяє контролювати свій газовий рахунок через інтернет - сплачувати за газ, отримувати онлайн-консультацію і навіть замовляти функцію зворотнього зв’язку – Callback. На сьогодні майже 20% споживачів природного газу Київської області являються користувачами особистих кабінетів та встигли скористатись привілеями цього безкоштовного онлайн-сервісу.
 
«Через часті зміни законодавства споживачам іноді важко розібратися в платіжках, в нарахованих субсидіях і т.д. Тому наші безкоштовні сервіси допомагають клієнтам отримати оперативну та якісну консультацію», - сказав  директор «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков.
 
Окрім консультацій у телефонному режимі з початку року клієнти «Київоблгаз Збут» отримали понад 13 тисяч онлайн-консультацій через Особистий кабінет, понад півтори тисячі разів скористались функцією Callback та передали понад мільйон показань лічильника за допомогою сервісів компанії.