КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

15.03.2019 / 17:56

Майже 60% клієнтів «Київоблгаз Збуту» користуються онлайн-сервісами компанії

Більш ніж півмільйона споживачів газу на Київщині використовують онлайн-сервіси ТОВ «Київоблгаз Збут».

Клієнти «Київоблгаз Збуту» проводять онлайн-платежі за допомогою «Особистого кабінету» на сайті 104.ua. У ньому є можливість заплатити за газ онлайн, а також перевіряти баланс особового рахунку, роздрукувати платіжку раніше, ніж вона прийде поштою. На сьогодні в «Особистому кабінеті» зареєстровано понад 226 тис. споживачів газу Київської області. За рік їх кількість збільшилася в півтора рази.

Також для споживачів природного газу Київської області доступні платіжні системи: iPay.ua, Portmone.сom, EasyPay.ua, Ощад 24, Masterpass, Приват 24. Розмір комісії при проведенні платежу визначається виключно платіжною системою і не залежить від газопостачальної компанії.

«Сервіси розроблені виключно для комфорту наших клієнтів. Тепер, де б не перебував абонент всього за кілька хвилин може здійснити всі необхідні операції», - зазначає директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков. Компанія працює над тим, щоб спростити користування сервісами, щоб вони стали доступними клієнтам різного віку.

Зараз одним з найпопулярніших способів передачі показань лічильників є SMS на номер 7104. Його використовують 250 тис. абонентів. Більше 62 тис. абонентів в цьому році скористалися зручним для них способом зателефонувавши в контакт-центр і в тоновому режимі залишивши показання лічильника.

Окрім цього в компанії розробили мобільний додаток 104 Mobile. А зовсім нещодавно з'явився новий спосіб оплати за допомогою Viber-бот 7104ua. Цей сервіс містить ряд додаткових корисних функцій, що дозволяє споживачам моніторити стан, показання та платежі своїх особових рахунків.

«Багатофункціональні додатки і сервіси дозволяють зберігати шаблони платежів, картку для розрахунку, користуватися електронним гаманцем, а також дистанційно вирішувати багато інших питань, які виникають у клієнтів», - зазначає Денис Смоляков.

ТОВ «Київоблгаз Збут» постачає природний газ 860 тис. побутових споживачів, 600 бюджетним установам і 160 релігійних організаціям.