КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

16.11.2017 / 16:33

Онлайн-сервісами «Київоблгаз Збуту» скористались понад 150 тисяч клієнтів

Майже 20% споживачів природного газу Київської області користуються перевагами безкоштовного сервісу Особистий кабінет на сайті 104.ua та онлайн-платежів.

Оплатити газ онлайн можна за допомогою безкоштовного сервісу Особистий кабінет

Оплатити газ онлайн можна за допомогою безкоштовного сервісу Особистий кабінет
ФОТО: 104.ua

Два року тому ТОВ «Київоблгаз Збут» створило для своїх клієнтів зручний багатофункціональний сервіс «Особистий кабінет» на платформі сайту 104.ua для простого управління власним рахунком за газ. За цей час понад 150 тисяч споживачів природного газу Київської області зареєстрували  свої Особисті кабінети.
«Особистий кабінет» дозволяє в будь-який зручний для клієнтів газової компанії час занести і звірити показання приладів обліку газу та оплатити за послуги онлайн. До того ж, клієнти компанії зможуть переглянути історію свого особового рахунку, дізнатись свій тариф та поточний баланс, нарахування субсидії, і навіть звернутись до фахівців газової компанії із запитанням, скаргою чи пропозицією.
«Сучасний темп життя вимагає від нас оптимізації наших сервісів задля скорочення часу на обслуговування споживачів, тому ми постійно працюємо над запровадженням інноваційних послуг, які б дозволили клієнтам дистанційно обслуговуватись, не витрачаючи час та кошти на поїздки до газової компанії», -  каже директор «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков. Компанія працює над спрощенням у використанні своїх сервісів, щоб вони були доступні та зрозумілі не тільки молоді, а й людям поважного віку.
 
Тож, платіжні онлайн системи доступні не тільки для користувачів  «Особистого кабінету» - тому ще ширше коло клієнтів компанії можуть здійснити оплату за послуги з газопостачання за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів. В вересні майже 18 тисяч споживачів природного газу Київської області зекономили свій час та кошти, скориставшись можливістю оплатити за газ через інтернет. На Київщині за рік кількість оплат за газ через онлайн зросла майже на 28 %.