КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

13.06.2017 / 17:32

ТОВ «Київоблгаз Збут» майже на 13% знизив комерційну ціну газу

За чотири місяці ТОВ «Київоблгаз Збут» знизив ціну газу для бюджетних установ, комунально-побутових підприємств та промисловості Київської області з 10339,8 грн до 9 003,60 грн за тис куб.м. Так чином, для юридичних осіб газ подешевшав на 13 %.

Протягом першого кварталу поточного року в Київській області, окрім ТОВ «Київоблгаз Збут», працювало 55 постачальників, які продавали газ промисловості та 12 компаній, які постачали газ для бюджетних організацій. Проте більшість підприємств та організацій області віддають перевагу роботі з ТОВ «Київоблгаз Збут». Впродовж чотирьох місяців компанія поступово зменшує комерційну ціну газу, та в червні його ціна становить 9 003,6 грн за тис куб.м.
 
Співпраця з «Київоблгаз Збутом» дає клієнтам можливість укласти довгостроковий договір поставки газу, виконання котрого дозволяє щомісяця гарантовано дотримуватись лімітів поставки.
 
«Компанія вже два роки є постачальником газу зі спеціальними обов’язками для Київської області та бездоганно працює на ринку природного газу. На сьогодні з нами співпрацює біля 3 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, 740 бюджетних установ та 94 релігійні організації, на які завжди своєчасно і в повному обсязі поставляється природний газ», - сказав директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков.
 
Нагадаємо, що в Україні з 2015 року скасоване державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і ТКЕ для потреб населення. З цього часу ТОВ «Київоблгаз Збут» поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.