КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

28.12.2015 / 10:21

Рахунок за газ: як розуміти та заповнювати

Правильно заповнений рахунок за використаний газ дозволить газопостачальній компанії коректно виконати нарахування. Тож ви матимете абсолютно прозору картину своїх взаємин з постачальником.

1. Показання лічильника станом на 1 число газова компанія прийматиме до 5 числа. Не отримавши фактичні показання вчасно (до 5 числа включно) обсяг спожитого газу розрахує газова компанія. Саме на цей обсяг споживачу випишуть рахунок.
2. Рахунок споживач отримає до 15 числа місяця наступного за розрахунковим. Сплатити за газ потрібно за рахунком – тобто вказану суму до сплати.
3. Споживач повинен зафіксувати та вписати фактичні показання лічильника у відривний талон.
4. Якщо споживач рахунку не отримав – він знімає показання лічильника та самостійно розраховує суму до сплати.
5. Сплатити за газ необхідно до 25 числа.

Послуги з газопостачання потрібно оплачувати щомісяця. Для цього кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця) розраховується обсяг спожитого природного газу та визначається розмір плати за нього.

Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх газовій компанії впродовж наступних 5 днів.

Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою сервісів, які вказані тут.

Не отримавши вчасно (до 5 числа місяця включно) фактичні показання лічильника, обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.